برچسب: تجهیزات بدنسازی

گروه تولیدی دستگاه بدنسازی – معرفی جهان اسپرت

معرفی گروه تولیدی دستگاه بدنسازی جهان اسپرت

گروه تولیدی دستگاه بدنسازی جهان اسپرت نزدیک به 30 سال است که تولید دستگاه های بدنسازی را شروع کرده است .

این شرکت با تولید انواع تجهیزات بدنسازی باشگاهی با کیفیت توانسته است در بین شرکت های تولید کننده وسایل بدنسازی، جزو بهترین ها باشد .

 

فروش وسایل بدنسازی به کشورهای همسایه

 

گروه تولیدی جهان اسپرت در این 30 سال توانسته است تعداد زیادی از باشگاه های بدنسازی سراسر ایران و کشورهای همسایه ای همچون عراق ، افغانستان ، آذربایجان ،ترکمنستان ، قرقیزستان ، گرجستان و سایر کشورهای همسایه را تجهیز نماید و در جهت ارتقای سلامت ورزشکاران گام بردارد .

 

تولیدات گروه صنعتی دستگاه بدنسازی جهان اسپرت

تولیدات گروه تولیدی جهان اسپرت ، با بررسی دقیق دستگاه های بدنسازی خارجی و توان متخصصین داخلی ، توانسته است، دستگاه های بدنسازی با کیفیتی تولید کند که نه تنها از نظر ظرافت و کارایی از نمونه های دستگاه های خارجی کم نمی آورد ، بلکه در بیشتر موارد از لحاظ کیفیت و ظاهر قایل رقابت با دستگاه های خارجی رقابت کند.

بنابراین شاید بتوان گفت که تخصص کامل روی تولید انواع وسایل بدنسازی دارد

 

نحوه فروش تولیدات دستگاه بدنسازی جهان اسپرت

 

گروه تولیدی جهان اسپرت ، محصولات خود را بصورت تک ایستگاه و ست کامل دستگاه بدنسازی عرضه می نماید .

این شرکت، محصولات خود را از طریق فروشگاه ها و نمایشگاه های سطح کشور و فروشگاه آنلاین از طریق وبسایت ، عرضه می نماید .

 

گارانتی تجهیزات بدنسازی جهان اسپرت

 

محصولات گروه تولیدی جهان اسپرت توسط این شرکت گارانتی بی قید و شرط می باشد و همچنین دارای حدمات پس از فروش 10 ساله می باشد .

تیم فروش دستگاه بدنسازی این شرکت از متخصصان مجرب فروش تشکیل شده است که می تواند شما عزیزان را در خرید دستگاه بدنسازی راهنمایی ، مشاوره و حمایت کند .

 

جهت خرید محصولات جهان اسپرت می توانید به سایت جهان اسپرت مراجعه کرده یا از طریق این سایت محصولات را انتخاب کرده و با بخش فروش این سایت تماس بگیرید .

گروه تولیدی دستگاه بدنسازی

جهان اسپرت

کیفیت دستگاه بدنسازی در زمان خرید دستگاه‌های بدنسازی

استحکام و کیفیت دستگاه بدنسازی

 

کیفیت دستگاه بدنسازی از موارد بسیار مهم و مورد توجه در زمان خرید دستگاه‌های بدنسازی است ،

 

در موردکیفیت وسایل بدنسازی به این نکات توجه کنید:

 

مهمترین نکته در خرید دستگاه بدنسازی باشگاهی با جنس خوب و بادوام سیم بکسل‌ها نیز می‌باشد

در زمان خرید جنس دستگاه های بدنسازی باید توان تحمل حداکثری وزن و شوک‌های وارد شده توسط ورزشکاران در زمان رها کردن ناگهانی وزنه را داشته باشد.
دستگاه های بدنسازی در آنها تشک وجود دارد، باید جنس تشک ها از مواد مرغوب و چرم و روکش با کیفیت استفاده شده باشد.
چرم هایی که در دستگاه های بدنسازی بکار می رود باید از جنس و کیفیت بالایی برخوردار باشند، به خاطر اینکه در صورت بی کیفیت بودن خیلی سریع  پاره و پوسیده خواهند شد و ظاهری زشت به باشگاه بدنسازی شما خواهند داد و باعث فراری شدن ورزشکاران از باشگاه شما می شود .

 

نحوه ی طراحی دستگاه بدنسازی در کیفیت لوازم بدنسازی

 

در انتخاب انواع دستگاه بدنسازی برای خرید مهمترین نکات طراحی دستگاه بدنسازی ، اهمیت به سلامت ورزشکاران است .

در زمان طراحی تجهیزات بدنسازی طراحی  دقیق و درست زاویه‌ها بسیار مهم است تا کمترین آسیب به عضلات و مفاصل ورزشکاران وارد شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه بدنسازی

 

تمام نمایندگان فروش دستگاه‌های بدنسازی ، موظف اند که در زمان خرید تجهیزات بدنسازی 

گارانتی و خدمات پس از فروش را ارائه نمایند.

دستگاه های بدنسازی ممکن است بعد از چند سال  نیاز به تعمیرات داشته باشند . در این صورت شرکت یا کارخانه تولید کننده دستگاه بدنسازی باید خدمات پس از فروش دستگاه بدنسازی  داشته باشندتا در کمترین زمان ممکن بتوانند مشکل را برطرف نمایند.

 

دستگاه بدنسازی استاندارد چه ویژگی های دارد؟

 

دستگاه بدنسازی استاندارد از نظر کیفیت دارای ابعادی مناسب با فیزیک افراد بوده و ورزشکاران باید بتوانند از آن به خوبی استفاده کند.
دستگاه های بدنسازی باید قابلیت تنظیم در ابعاد و وزن های مختلف ورزشکاران را داشته باشند.

(بیشتر…)

مرکز فروش دستگاه بدنسازی

مرکز فروش دستگاه بدنسازی برای باشگاه بدنسازی

مرکز فروش دستگاه بدنسازی = جهت خرید و فروش دستگاه بدنسازی باشگاهی به دو صورت زیر می توان اقدام کرد

خریددستگاه بدنسازی بصورت حضوری

برای خرید بصورت حضوری میتوانید با مراجعه به محل دایمی نمایشگاه فروش دستگاه بدنسازی در مشهد و سایر نمایندگی های کشور اقدام به خریددستگاه بدنسازی نمایید.کارشناسان فروش دستگاه بدنسازی در محل فروشگاه دایمی می توانند شما را به نحو شایسته ای راهنمایی کنند تا بهترین نوع دستگاه های بدنسازی را انتخاب و خرید نمایید .

 

خرید دستگاه بدنسازی از فروشگاه آنلاین

برای خریددستگاه بدنسازی در فضای مجازی می توانید ابتدا دستگاه یا دستگاه های مورد نظر خود را انتخاب و بررسی نمایید و می توانید با سایر دستگاه ها از نظر کیفی و قیمت مقایسه کرده و بعد با کارشناسان فروش دستگاه بدنسازی ما جهت هماهنگی و مشاوره بیشتر ارتباط برقرار نمایید . مطمینا کارشناسان ما می توانند راهنمایی های خوبی برای انتخاب بهتر دستگاه بدنسازی به شما ارایه دهند .

 

فروش دستگاه بدنسازی چه نکاتی دارد؟

در زمان خرید دستگاه های بدنسازی باید به نکات زیر توجه داشت

در زمان خرید حتما نوع برندی که انتخاب می کنید توجه کنید

به دوام و استحکام دستگاه بدنسازی از جمله نوع آلیاژی که بکار رفته و ضخامت آن و جنس تشک ها و … توجه کنید

زیبایی دستگاه بدنسازی در فروش دستگاه بدنسازی بسیار مهم است . لطفا از این موضوع غافل نشوید . زیبایی در جذب ورزشکار برای باشگاه بدنسازی شما بسیار مهم است .

استاندارد بودن دستگاه بدنسازی که کمترین آسیب را به ورزشکاران در حین تمرینات ورزشی برساند . کارشناسان ما در هنگام فروش دستگاه های بدنسازی این موارد را به شما کاملا توضیح خواهند داد تا شما کمترین مشکل را از این بابت داشته باشید .

 دستگاه بدنسازی استاندارد چه ویژگی های دارد؟

زاویه ها در دستگاه بدنسازی بسیار مهم هستند . که باعث می شوند فشار روی عضلات به بهترین شکل ممکن انجام شود . در عین حال از آسیب دیدگی ورزشکاران جلوگیری می کنند .

 

قیمت در هنگام در فروش دستگاه بدنسازی

نقش قیمت در خریددستگاه بدنسازی بسیار مهم است . بیشتر افراد قیمت را اولویت خود در خریددستگاه بدنسازی قرار می دهند . اما باید توجه داشت که هرچقدر قیمت کاهش پیدا کند به همان میزان از کیفیت دستگاه کاسته می شود

قیمت فروش دستگاه بدنسازی به چه عامل یا عواملی وابسته است ؟

نوع لوازم مصرفی در تولید دستگاه بدنسازی می تواند قیمت ها را به شدت تحت تاثیر قرار دهد . جنس تشک ها و کیفیت آنها . نوع سیم بکسل مورد استفاده ُ ضخامت ورق های مصرفی . نوع آبکاری قرقره ها و …. می توانند قیمت دستگاه بدنسازی را تحت تاثیر قرار دهند

(بیشتر…)

انواع دستگاه بدنسازی تولید کارخانجات مختلف در ایران

انواع دستگاه بدنسازی

انواع دستگاه بدنسازی تولید کارخانجات مختلف در ایران و خارج از کشور به فروش می رسد .
برخی از این دستگاه های بدنسازی در ابعاد بزرگ هستند و بصورت چندکاره همزمان می توان از آنها برای پرورش عضلات مختلف استفاده کرد
برخی از این دستگاه های بدنسازی کوچک و تشکیل شده از قطعاتی ساده ولی در از موارد ضروری در باشگاه بدنسازی هستند .
به عنوان مثال می توان از قطعات دستگاه بدنسازی زیر نام برد :
وزنه ها
دمبل و هالتر
در زمان خرید دستگاه بدنسازی برای باشگاه خود باید به دنبال تجهیزات و دستگاه بدنسازی با کیفیت و قابلیت های مورد نیاز باشید.
تجهیزات بدنسازی با وزنه آزاد برای ایجاد توده عضلانی مورد استفاده است . بنابراین در صورتی که این مورد مد نظر شماست و حجم عضلات برای شما مهم است باید حتما از دستگاه های بدنسازی وزنه آزاد در باشگاه خود استفاده کنید . و در این صورت می توانید از دستگاه های بدنسازی چند کاره در باشگاه بدنسازی کوچک خود استفاده نکنید .

در صورتی که قصد تاسیس باشگاه بدنسازی بزرگ هستید و تمایل دارید از انواع و اقسام دستگاه بدنسازی استفاده کنید و برای جذب ورزشکار به باشگاه خود و کسب درآمد بیشتر هستید . شاید تمامی دستگاه های بدنسازی مورد نیاز شما باشد . هرچقدر تنوع دستگاه بدنسازی در باشگاه شما بیشتر باشد، امکان جذب ورزشکار در باشگاه بدنسازی شما بیشتر است .

ورزش بدنسازی بدون دستگاه بدنسازی وزنه های آزاد تقریبا می توان گفت امکانپذیر نیست.

در اینجا ما سه نوع وزنه را برای شما شرح می دهیم :

دستگاه بدنسازی وزنه های آزاد

(بیشتر…)

انتخاب دستگاه بدنسازی برای تاسیس یک باشگاه بدنسازی پردرآمد و حرفه ای

گزینش دستگاه بدنسازی باشگاهیِ با دقت فراوان 

 

فروش دستگاه بدنسازی به عراق – کیفیت دستگاه ها رو می تونین تو این فیلم ببینین

 

فروش دستگاه بدنسازی به کشور افغانستان – قندهار

به کیفیت دستگاه ها توجه کنید

 

 

 

انتخاب دستگاه بدنسازی باشگاهیِ خوب و عالی برای فردی که می خواهد یک باشگاه بدنسازی تاسیس نماید، از مهمترین کارهاست .
اما انتخاب یک دستگاه بدنسازی عالی چگونه باید انجام شود که به بهترین وجه ممکن انجام شود.

معیار های یافتن یک برند معتبر دستگاه بدنسازی :

1. یک دستگاه بدنسازی با استحکام کافی
2. یک دستگاه بدنسازی با زیبایی و ظرافت بالا و در عین حال قدرتمند که در مقابل مردان آهنین تاب آورده و هیچ مشکلی برای آن بوجود نیاید .
3. یافتن یک برند دستگاه بدنسازی که پشتیبانی فروش قوی داشته باشد .
4. خرید دستگاه بدنسازی باید از برندی باشد که ضمانت نامه معتبر داشته باشد .
5. خرید دستگاه بدنسازی باید از برندی باشد که حداقل تعدادی از باشگاه های بدنسازی آن را امتحان کرده باشند و توصیه کرده باشند .
6. برای خرید دستگاه بدنسازی باید به قیمت دستگاه بدنسازی هم توجه کرد . قیمت فاکتور مهمی در خرید دستگاه بدنسازی است .
7. مورد بعدی برای خرید یک دستگاه بدنسازی تنوع محصولات است . شما باید برندی را انتخاب کنید تا بتوانید جوابگوی نیاز ورزشکارانتان باشد . ورزشکاران بدنسازی نیاز به تمرینات کامل دارند تا تمامی عضلات بدنشان به تناسب رشد کرده و بدن زیبایی برای مسابقات بسازند .
8. در خرید دستگاه بدنسازی باید دقت کنید تا همه ایستگاه ها را از یک برند خرید کنید . اینگونه نباشد که با کمبود یک ایستگاه مجبور باشید ترکیب کلی سالن بدنسازی خودتان را به هم بزنید .
9. زوایای دستگاه بدنسازی بسیار مهم است . مطمئن شوید که از استاندارد مناسب برخوردار باشند . بعضی از دستگاه های بدنسازی به جای اینکه به عضله مورد نظر فشار آورند، به عضلات دیگر فشار وارد می آورند و تاثیر زیادی بر روی عضله مورد نظر ندارند .
10. در خرید دستگاه بدنسازی باید دقت کنید تا دستگاه های بدنسازی از استاندارد لازم برخوردار باشند و باعث آسیب دیدگی بدنسازان نشود .

نقش دستگاه بدنسازی در جذب ورزشکاران

من خودم بارها و بارها دیده ام که وقتی یک نفر در یک باشگاه بدنسازی آسیب می بیند، و افراد تشخیص می دهند که این آسیب دیدگی مربوط به نقص فنی دستگاه بدنسازی است، باشگاه را ترک می کنند و تمامی دوستانشان به خاطر اینکه آسیب نبینند، باشگاه بدنسازی را ترک می کنند .
ورزشکارانی که با هزینه زیاد جذبشان کرده اید، به سادگی باشگاه بدنسازی را ترک کرده و باعث کاهش درآمد باشگاه می شود .

انتخاب برند مناسب تولید کننده لوازم از بین این همه تولید کنند لوازم بدنسازی

در حال حاضر با توجه به اینکه تعداد سازندگان و شرکت های تولید کننده دستگاه بدنسازی در ایران زیاد است، انتخاب دستگاه مناسب از میان این همه تولید کننده دستگاه بدنسازی بسیار دشوار بوده و اکثر خریداران دست آخر از خرید دستگاه بدنسازی راضی نبوده و هزینه های زیادی هم متقبل شده اند .

بنابراین سوال اکثر خریداران دستگاه بدنسازی این است :

1. کدام برند تولید کننده دستگاه بدنسازی را بخریم ؟
2. کدام برند دستگاه بدنسازی معتبرتر است ؟
3. کدام کارخانه تولید کننده دستگاه بدنسازی قیمت مناسب تری دارد ؟

بسته به اینکه مشتریان باشگاه بدنسازی شما از چه نوع طیف ورزشکاران هستند، افراد تازه وارد که به تازگی تمرینات بدنسازی را شروع کرده اند یا افرادی هستند که بصورت حرفه ای ورزش بدنسازی را دنبال می کنند .

دستگاه بدنسازی متناسب بانوان و آقایان

آیا ورزشکارانی که از باشگاه ورزشی شما استفاده می کنند، آقایان هستند یا بانوان یا هر دو .

بدنسازان مبتدی یا حرفه ای

هرچند ممکن است باشگاه بدنسازی شما تازه تاسیس باشد، اما ممکن است افراد حرفه ای که چندین سال است ورزش بدنسازی را بصورت حرفه ای دنبال می کنند، در اطراف باشگاه شما زندگی می کنند هم سری به باشگاه شما بزنند .

اینجاست که دستگاه های بدنسازی شما ، راحتی آنها ، امکانات آن و … می تواند او را از باشگاه قبلی خود به سمت باشگاه شما بکشاند .

در این صورت اگر از دستگاه های بدنسازی شما خوشش بیاید ، دوستانش و هم باشگاهی های سابقش را هم با خودش به آنجا می آورد .

نقش دستگاه بدنسازی در تمدید ماهانه ورزشکاران

تمدید ماهیانه آنها می تواند سود زیادی را برای باشگاه شما به ارمغان بیاورد . بنابراین این گزینه می تواند بسیار مهم باشد .

 

کدام تولید کننده دستگاه بدنسازی از نظر زیبایی بهتر است

شاید بگویید که زیبایی ملاک خوبی نیست برای خرید دستگاه بدنسازی . اما زیبایی دستگاه های بدنسازی باعث انگیزه بیشتر ورزشکاران به تمرینات بیشتر خواهد شد .

اکثر ورزشکاران مدتی ورزش را ادامه داده و بعد رها می کنند . اما محیط باشگاه بدنسازی باعث ادامه ورزش توسط بدنسازان می شود و این مستقیما به درآمد باشگاه داران مرتبط می شود .

خرید دستگاه بدنسازی چندکاره یا دستگاه بدنسازی اختصاصی

بعضی تمایل دارند تا از دستگاه های بدنسازی چندکاره برای باشگاه خود استفاده نمایند تا هزینه های خرید دستگاه های بدنسازی را کاهش دهند . اما این را باید متذکر شویم، که دستگاه بدنسازی که بصورت تخصصی روی شکم کار می کند، بسیار بهتر از دستگاه بدنسازی است که هم روی شکم کار می کند و هم سایر عضلات را می توان با آن پرورش داد .
در استفاده از دستگاه بدنسازی تخصصی ورزشکار دقیقا حس می کند که به عضله مربوطه فشار وارد می شود . و دقیقا می تواند رشد عضلات خود را احساس نماید .
بنا به توضیحات بالا برای انتخاب مطمئن دستگاه بدنسازی باید به موارد زیر دقت نمود تا تجهیزات بدنسازی مناسب را با کمترین قیمت خرید کرد .

انتخاب بهترین دستگاه بدنسازی

(بیشتر…)